Üye Ol

Hesap Tipi
Firma Adı
Ad Soyad(*)
Telefon(*)
E-posta Adresi(*)
Şifre(*)
Şifre (Tekrar)(*)
Faks
Web Adresi
Adres
İl
İlçe
Organize Sanayi Bölgesi
Fatura Ünvanı
Fatura Adresi
Vergi Dairesi
Vergi No

İSGCEVRE.COM PORTAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. isgcevre.com tarafından hizmetlerin verilmesi

Hizmetin tanımı: İsgcevre.com internet üzerinden mevzuat takibini sağlayan bir portaldır. Kapsamına giren konulardaki (İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Enerji) mevzuatın Resmi gazetede yayınlandığı gün değişikliklerin işlenerek kullanıcılara bildirmesi dışında hiçbir yükümlülüğü yoktur. Sadece kullanıcıların girdiği bilgilerle ilgili gizlilik taahhüdü vardır.

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre (İsgcevre.com) portalı kullanıcılarına mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için sürekli gelişimi sağlayabilecek bir yapı üzerine oturtulmuştur. Bu amaçla da söz konusu hizmetleri şekil ve içerik itibariyle zaman zaman kullanıcılara önceden bildirilmeksizin değiştirilebilecektir.
İsgcevre.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek ve hizmetleri zenginleştirmek amacıyla veri analizleriyle kullanma hakkına sahiptir.

2. Gizlilik taahhüdü

Hizmetlere erişmek ve kayıt işlemleri için kullanıcı bazı bilgilerini sisteme girecektir. Kullanıcıların verdiği kayıt bilgilerinin her zaman tam, doğru ve güncel olması sistemin sağlıklı kullanımı açısından gereklidir.
Kurumsal ve kişisel bilgileriniz, sizin talep ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için kullanır. 3.kişilerle paylaşılmaz, başkalarına satılmaz veya ödünç verilmez. Verdiğiniz bilgilerin yalnızca müşteri ilişkileri çerçevesinde kullanılacağından emin olabilirsiniz. Çalışanlarımız gizlilik sözleşmesi ile verilerin gizliliğini koruma yükümlülükleri altında çalışırlar.

Ancak deneyim paylaşımı ortamlarında izniniz halinde yayınlanabilir. İsgcevre.com diğer firmaların bilgilendirilmesinde fayda gördüğü durumlarda, firma işaret etmeden deneyimleri aktarabilir.
İsgcevre.com sitenin erişilebilir alanlarının basına veya İnternet ortamına yansımasından sorumlu tutulamaz.

3. Hizmet alımı

Portal üyeliğiniz; İstediğiniz bilgi talepleri ve kullandığınız materyallerde bulunan telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerini korumanız kaydıyla, yalnızca ticari olmayan kurumsal ve kişisel kullanımınız için tarafınıza izin verilmektedir. Bu Sitedeki malzemeleri hiçbir biçimde çoğaltamaz, genel kullanıma açık olarak görüntüleyemez, dağıtamaz veya ticari amaçlar için kullanamazsınız.
Hizmetlere (veya Hizmetlere bağlı olan sunucu ve ağlara) müdahale edecek veya bunları bozacak herhangi bir faaliyet ile iştigal etmemeyi kabul etmektesiniz.
Portal üyesi; isgcevre.com portalını kullanarak, suç teşkil edecek, yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek (ırkçılığı, bağnazlığı, bireylere veya gruplara karşı nefreti veya zarar verilmesini teşkil eden, yasadışı faaliyetler hakkında bilgilendirici, 3. kişilerin gizlilik haklarını veya fikri mülkiyet haklarını ihlal eden, her türlü hakaret, küfür, suç, pornografi, müstehcenlik teşkil eden içerikler vb.) bir durum yaratan hiçbir yasadışı bilgiyi yayınlayamaz.
Hizmet alırken ilgili yargı alanlarında uygulanan kanun, yönetmelik veya genelde benimsenmiş uygulamalar veya kuralların izin verdiği amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz. Bu Koşulların herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bu Siteyi kullanma izniniz otomatik olarak sona erer.
İsgcevre.com yasak içerik yayınlayanların, üyeliklerini uyarmaksızın silmek, içerikleri yayından kaldırmak ve yayıncılarına karşı her türlü yasal tedbirleri almak haklarına sahiptir.
Kullanıcı Hizmetleri kullanırken yarattığı, ilettiği veya teşhir ettiği her türlü İçerikten ve bu fiillerinin sonuçlarından (İsgcevre.com’un maruz kaldığı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunu kabul etmektedir.
İsgcevre.com'da bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı saklıdır. Sitenin tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması yasaktır. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda İsgcevre.com, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

4. Başka sitelere yönlendirmeler

Bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla İsgcevre.com, hizmetler sunulurken başka web sitelerine, içeriklere ya da kaynaklara bağlantılar verebilir. Bu bağlantılar verilen web siteleri ya da kaynaklar üzerinde kontrolü olduğu anlamına gelmez.

Sitede sunulan malzemelerden veya harici sitelere bağlantılardan ya da bu web siteleri veya kaynaklarda bulunan erişilebilen her türlü reklam, ürün veya diğer malzemenin bütünlüğüne, doğruluğuna ve mevcudiyetine kullanıcının duyacağı güvenden dolayı maruz kalacağı her türlü kayıp veya zarardan isgcevre.com’un sorumlu olmadığını kullanıcı kabul etmektedir. Bilgileri veya hizmetleri kullanmanız sonucunda zarara sebep olması durumunda ilgili tüm masraflar tarafınıza aittir.

5. Sözleşme Şartlarının değiştirilmesi

Bu değişiklikler yapıldığında yeni sözleşme www.isgcevre.com ana sayfasından " Üye olmak istiyorum" linkinden " Üyelik Sözleşmesi " başlığı ile erişilebilir hale getirilir. Hizmet alımının devam etmesi sözleşmenin kabulü olarak değerlendirildiği anlamına gelmektedir. Sözleşme her yıl yenilenir. Tarafınızı bağlayıcı olduğundan hizmet sözleşmesini incelemek için bu sayfayı her yıl sözleşme yenilenirken ziyaret etmeniz ve kabul ettiğiniz sözleşmenin yazılı çıktısını almanız gerekir.

6. Şifre ve Hesap Güvenliğiniz

İsgcevre.com üyeliği kurumlara özeldir. İsgcevre.com üyesinin şifresi sadece kendi tarafından bilinir. Hizmetlere erişimde kullandığınız tüm hesaplarla ilişkili şifrelerinizin gizliliğinin korunmasının sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmekte ve anlamaktasınız.
Dolayısıyla, hesabınız altında gerçekleşen tüm hareketler için www.isgcevre.com ’a karşı münhasıran sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.
Şifrenizin veya hesabınızın izinsiz kullanıldığını fark ettiğiniz anda derhal isgcevre.com ’a [email protected]’a haber vereceğinizi kabul etmektesiniz.

7. Bilgi paylaşımı

Kurumsal olmayan, toplu bilgilerin bazı bölümlerini üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Bu tür bilgiler kurumsal ve kişisel olarak sizi tanımlamaz.
isgcevre.com, üyelerinin davranışlarından, üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan -kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa- sorumlu değildir. Üyeler arasındaki iletişim, etkileşim ve ilişkiler, tamamen üyelerin kendi sorumluluğu altındadır. Portala üye olmak kendisini veya ürünlerini onayladığı izlenimini veremez, ilişkisini başka türlü gösteremez.

8. Üyelik süresi

isgcevre.com portalı Paket 1 üyeliğiniz bir yıl için geçerlidir.
Bu sözleşme 8 (sekiz) maddeden oluşmuştur.
Bu sözleşmenin şartlarını aynen kabul ettiğimi taahhüt ve beyan ederim.

İsgcevre.com

Üyelik sözleşmesini indirmek için tıklayınız.